Niepotrzebny dodatek czy artykuł bez którego nie można się obejść?

Któż z Nas w dzisiejszych czasach nie lubi robić zdjęć… Tych rodzinnych, portretowych czy typowych selfie w codziennych sytuacjach. Każde zdarzenie, obiad czy ciekawe zjawisko, dziś, upamiętniamy na wyświetlaczach swoich telefonów. Zdjęcia to pamiątka. Czasami nietrwała – bo niewywołana – bądź poniszczona leży na dnie szafy. Wiele ze zdjęć wywołuje w Nas pozytywne emocje. Wstając codziennie rano chcielibyśmy oglądać na ścianie naszą jedyną, roześmianą Mamę lub naszego ukochanego psa, który w tamtym roku tak śmieszne bawił się nad jeziorem, obryzgując swoim mokrym ogonem wujka Waldka.

Nic prostszego! Ramki na zdjęcia www.sklepzramami.pl nie tylko zamkną nasze wspomnienia, utrwalone na zdjęciach, w hermetycznym opakowaniu, ale mogą również idealnie ozdobić naszą ścianę w sypialni czy salonie. Obecnie wchodząc do sklepu z artykułami fotograficznymi nie wiemy na czym zawiesić oko. Ramki na zdjęcia białe, ramki srebrne, ramki we wzorki lub ramki z puchowymi obiciami. Wybór może być trudny. Jednak dobrze dobrana ramka na zdjęcia może sprawić, że ściana w naszym mieszkaniu zamieni się w niepowtarzalne arcydzieło.

Od czego więc zacząć wybór ramki? Na początku powinniśmy wybrać zdjęcia, które mają się w nich znajdować. Powinny być wyraźnie, z nasyconymi kolorami i w odpowiedniej ostrości. Przede wszystkim muszą to być zdjęcia, które przywołują w nas najlepsze wspomnienia. Po wybraniu odpowiednich zdjęć powinniśmy zastanowić się nad wyborem odpowiedniej wielkości danego zdjęcia. Czy aby na pewno chcemy widzieć na ścianie wujka Henryka i ciotkę Adelę w rozmiarze a4? Hm… Kolejny krok to już tylko wybór stylu i koloru ramki. Ramka powinna wpasować się idealnie w nasze otoczenie. Musi być kolorystycznie dobrana do fotografii, a także mebli znajdujących się w danym pomieszczeniu. Często wybieranym wariantem są ramki drewniane oraz plastikowe. Kiedy posiadamy zdjęcia z ważnych imprez okolicznościowych np. 18-stki Eweliny bądź zdjęcia z naszego ślubu, ramka powinna być okazała np. w kolorze złota bądź z bogato zdobionym brzegiem.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij