logo

Zdjęcie PREMIUM (Usługa uruchomiona 01-07-2012)

Usługa Zdjęcie PREMIUM przeznaczona jest dla osób, które używają do wyświetlania swoich zdjęć na stronach „linków bezpośrednich” tak zwanych HotLink’s.

Do czego to może się przydać?

Gdy zdjęcie jest HotLink’owane nie zliczają się dla niego kliknięcia. Zdjęcia z zerową statystyką (bez kliknięć) są usuwane (archiwizowane) podczas konserwacji, gdyż nie ma na nich żadnego śladu użytkowania. Konserwacja serwera ma miejsce zawsze na początku miesiąca. HotLink’owane zdjęcie, nie utrzyma się na serwerze dłużej niż 30 dni, od daty jego wgrania lub od daty jego ostatniego kliknięcia.

Jeśli aukcja lub ogłoszenie w serwisach internetowych wystawiona jest na okres krótszy niż 30 dni, możemy się niczego nie obawiać, ale jeśli zdjęcia używamy na stałe w szablonie aukcji lub jest to aukcja, którą wystawiamy wielokrotnie, należy się liczyć z utratą zdjęcia.

Wychodząc naprzeciw użytkownikom, którzy z różnych powodów chcą używać linków bezpośrednich i nie chcą tracić wcześniej wgranych zdjęć, uruchomiona została usługa Zdjęcie PREMIUM. Jest to usługa płatna 0,50gr. netto (0,62gr. brutto) i jest to najniższa stawka SMS. mniej się nie da:(

Wysłanie SMS na numer 70068 o treści AP.HZZP pozwala na wykupienie dla zdjęcia rocznego GWARANTOWANEGO hostingu. Zdjęcia ze statusem PREMIUM są pomijane podczas konserwacji serwera przez rok od daty nadania im takiego statusu.

Z usługi można korzystać bez rejestracji w serwisie

Usunięte podczas konserwacji zdjęcia będzie można przywrócić w ciągu 30 dni od daty ich archiwizacji poprzez wykupienie usługi PREMIUM. Takie zdjęcie zostanie przywrócone na rok czasu od daty wysłania SMS.

Aktualnie wdrażane są opcje przypomnienia dla zarejestrowanych użytkowników o wygasaniu usług PREMIUM dla ich zdjęć. Opcja będzie dostępna po zalogowaniu w zakładce „Powiadomienia”

Wkrótce również usługa specjalna, Konta VIP dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność (prywatne FTP o wybranej powierzchni) bez limitów transferu z pełną swobodą HotLink’owania

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Pozdrawiamy

Zespół HOSTING-ZDJEC.pl pod patronatem Pro-Serwer.com