logo

HOSTING-ZDJEC.pl stwarza również możliwość dotarcia z reklamą do wielu użytkowników Internetu. Państwa reklama za niewielką opłatą może zostać wyemitowana tak, aby mogła dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów (ok. 35000 oglądających/miesiąc). Wszystkie reklamy w serwisie HOSTING-ZDJEC.pl emitowane są minimum przez tydzień, możliwe jest również dokładne zaplanowanie czasu emisji reklamy na naszym portalu. Do Państwa decyzji pozostaje miejsce umieszczenia reklamy zarówno w kwestii doboru nośnika jak i lokalizacji na dowolnej podstronie portalu hosting-zdjec.pl.

Rodzaje reklam:

Linki
Link to odnośnik, którego celem będzie Twoja strona internetowa, wyślwietlany na głównej stronie serwisu w pobliżu przycisku dodającego zdjęcia (tekst zawierający maksymalnie 180 znaków).
Cena 1 miesięcznej emisji to: 6 zł brutto


Banery
Baner to graficzny element reklamowy. Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu lub strony w portalu, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy. Banner może być emitowany w całym portalu lub tylko wybranych jego częściach.

- strona główna serwisu (rozmiar maksymalny 980 - 200 pikseli)Cena 1 miesięcznej emisji to: 89 zł brutto

- strona wczesniej dodanego zdjęcia (rozmiar maksymalny 468 - 200 pikseli)Cena 1 miesięcznej emisji to: 64 zł brutto

- strona pod zdjęciami wyświetlającymi inne zdjęcia (rozmiar maksymalny 120 - 120 pikseli)Cena 1 miesięcznej emisji to: 9 zł brutto


Zakup reklamy:
Usługę reklamową można nabyć po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu dokładnej formy reklamy.

Uwagi:
Okres 1 emisji reklamy to: 30 dni,
Dopuszczalne formaty plików to GIF, JPEG lub swf. w Przypadku plików GIF i JPEG jedynym ograniczeniem jest rozmiar i wielkość pliku odpowiednia do rodzaju reklamy.

Warunki sprzedaży powierzchni reklamowych ustalamy po kontakcie z naszym działem reklamy.

Formularz kontaktowy